przewiń do góry

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić.
I wtedy pojawia się ten jeden,
który nie wie, że się nie da,
i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein

UZCW, co może znaczyć ten skrót?

Nie szukajcie w wikipedii albo innych słownikach, raczej nie znajdziecie. Szkoda czasu, to skrót jakim będę posługiwać się przy opisie mojej oferty zarządzania: USŁUGAMI ZAGOSPODAROWANIA CZASU WOLNEGO.

czytaj więcejOferta


Organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych

Pierwsza zorganizowana przeze mnie duża impreza sportowa to Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Był rok 1964, miałem wtedy 8 lat i nasze podwórko zamieniłem w Tokio. Podczas rozgrywania konkurencji biegowych czas mierzony był na zegarku z sekundnikiem, który błyszczał na ręce „bohatera po pierwszej komunii”, kolarstwo odbyło się dzięki podobnej zdobyczy w postaci jednego roweru, konkurs skoku wzwyż został przerwany bo złamała się poprzeczka. Ale igrzyska w „Tokio” na naszym podwórku i tak zaliczyliśmy do bardzo udanych imprez!
Poważnie mówiąc od kilkudziesięciu lat organizuję imprezy sportowe i rekreacyjne: od tych lokalnych dla kilkudziesięciu uczestników po te najwyższej ranki z Mistrzostwami Europy i Świata włącznie. Umiem to robić między innymi dlatego, bo przez lata zgromadziłem wokół siebie zespół niezwykle doświadczonych i profesjonalnych współpracowników. Gwarantujących świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przetestowałem dziesiątki narzędzi wspomagających organizacje wielkich przedsięwzięć i te najlepsze umiem dobrze wykorzystywać.

 dowiedz się więcej o zorganizowanych imprezach >> 

Szkolenia, prowadzone głównie jako warsztaty

jestem wieloletnim praktykiem znającym doskonale zasady komunikacji interpersonalnej, program warsztatów opieram często na studiach przypadku (case study) aktualnie funkcjonujących firm i organizacji.

 Zobacz: Program i tematyka szkoleń >> 

Audyt marketingowy obiektów rekreacyjnych, sportowych, wypoczynkowych

Wasza firma chce poprawić wynik finansowy, Wasz Zakład Budżetowy potrzebuje coraz większego wsparcia z budżetu Gminy, Wasz obiekt traci klientów? Warto popatrzeć z zewnątrz chłodnym, pragmatycznym okiem i zbadać dlaczego tak się dzieje.

Audyt marketingowy to działania prowadzące do ciągłej, obiektywnej oceny miejsca i roli jaką zajmuje na rynku usług audytowany podmiot ze szczególnym uwzględnieniem otoczenia biznsowego oraz własnej świadomości marketingowej. Audyt pozwala ocenić skuteczność działań marketingowych, sprawność organizacyjną oraz finansową i co najistotniejsze wskazuje na możliwości ograniczenia kosztów, a także zwiększenia przychodów.

Mystery client (tajemniczy klient)

Dla zobrazowania autentycznych doświadczeń klientów w wybranych punktach sprzedaży jakości realizacji usług oferuję raporty pokazujące jakość i poziom świadczonych usług na obiektach sportowych, rekreacyjnych i wypoczynkowych. Zobacz jak cię widzą, chwile prawdy bywają bolesne, ale są po to by sprawnie przeprowadzić w firmie proces zmian. Zmian na lepsze.

Opracowywanie SOK (standardów obsługi klienta) dla obiektów rekreacyjnych, sportowych i wypoczynkowych

"Ta pani wczoraj była milsza!". Katalog zasad obsługi klientów to w przypadku obiektów rekreacyjnych, wypoczynkowych, sportowych niezastąpione narzędzie wspomagające prace na każdym stanowisku. O ile tego jeszcze nie ma w Waszej firmie, lub jest, ale sprzed kilku lat nie warto czekać, zmiany nie przyjdą same!

Opracowywanie procedur dla pracowników obiektów rekreacyjnych, sportowych i wypoczynkowych

Czy Wasi pracownicy wiedzą jak mają postępować kiedy ktoś zgłosi podejrzenie o molestowanie dziecka na basenie, plaży, w szatni? A kiedy taka informacja pojawi się w mediach? Czy w Waszej firmie opisane są wszystkie stanowiska pracy? Czy pracownicy znają swoje zadania, kompetencje, obowiązki?
Czytelne, znane i respektowane procedury to w Waszej firmie połowa sukcesu, oszczędność czasu i pieniędzy, podniesienie jakości świadczonych usług.

Tworzenie marki turystycznej, pozycjonowanie obiektów sportowych, turystycznych i rekreacyjnych

Dlaczego Wasz Orlik musi być tylko jednym z setek tego typu obiektów? Czy obok zbudowanej przed miesiącami siłowni na świeżym powietrzu musimy przechodzić bez emocji?
Wasz wysiłek może procentować, Wasze decyzje inwestycyjne mogą zamieniać się w sukcesy promocyjne, wiem jak to zrobić. Skoro syrenka kopenhaska jest sławna to i Wasz basen może być wyjątkowy!